ACTIVAR®'ın formları  
   
   
   
   
 
   
 

 

    ONARICI GÖZ ÇEVRESİ KREMİ

- Göz altıdaki koyu halkaların giderilmesinde çok çarpıcı sonuçlar vermiştir.

- Göz altı torbaları ve ifade kırışıklıklarının azaltılmadına yardımcı olur.

- Başlangıçta hafif mikro peeling yapar. Eğer düzenli cilt bakımı gerekirse,ilk 1-2 gün mikro peeling yapar.

Son derece etkin olan anti-aging formülünde, AC-11® ile doğrudan hedefe yönelerek hücrelerin onarımını destekleyen, cildi besleyen maddeler birleşmektedir. Doğa ile teknolojinin güzellikte buluştuğu son noktadır.

AC-11® içeren Onarıcı Göz Kremi, gündüz ve gece kremlerindeki aktif antioksidanlar ve kırışıklık giderici maddelerin yanısıra göz çevresindeki hassas bölge için yatıştırıcı ve şişkinliği giderici etki sağlar.

Aloe Barbadensis Jel, Shea Butter, Prolin, Pentavitin, Pepha-Tight ve MDI Kompleksi® açısından zengin olan ACTIVAR® Onarıcı Göz Çevresi Kremi cildin düzgün ve kadife görünümünü ortaya çıkarır ve yaşlanmanın yavaşlamasına yardımcı olur.
• PENTAVITIN: Patentli ve son derece etkili bir nemlendiricidir, diğer formüllerde kullanılan, gliserinden daha etkili ve daha hafif moleküller içerir,
• PEPHA-TIGHT: Yosun bazlı bir kırışıklık giderici ve cilt sıkılaştırıcıdır, çabuk başlayan gerginleştirici etkisinin yanında cildin diriliğini ve dolgunluğunu kalıcı olarak desteklemek için Tip I kollagen sentezini uyarır,
• MDI kompleksi®: Matriks metalloproteinaz enzimleri aracılığı ile kollajen yıkımının durdurulmasına yardımcı olan özel bir kozmetik aktif maddesidir. Cilde daha genç ve daha sıkı bir görünüm kazandırır. Göz altı morluklarının giderilmesinde etkinliği belirgindir. Göz çevresindeki morlukların nedeni, bu bölgedeki yumuşak ve ince doku içinde bulunan kılcal damarlardaki gevşeme ve genişleme etkisi ile alyuvarlardaki renkli hemosiderin pigmentinin birikmesi şeklinde açıklanır. MDI kompleksinin; kapiller damarlar çevresinde kollajen yapısını onarıp güçlendirerek buralarda kan akımının yavaşlamasını ve hemosiderin pigmentinin çökmesini azalttığı ileri sürülmektedir.
• AC-11®'in Aloe Barbadensis Jel, Shea Butter, Prolin, Pentavitin, Pepha-Tight ve MDI Kompleksi ile kombinasyonu sonucunda elde edilen bu ürün, göz altı morluklarının giderilmesine yardımcı olurken, cildi özel olarak nemlendirerek göz çevresi ve ifade kırışıklıklarının da düzelmesine yardımcı olur.

Sonuç:
1. Göz altı morlukları ve şişkinlikleri azaltır
2. Güneş, stres ve hava kirliliğinin sebep olduğu foto kimyasal hasarı azaltır ve yol açtığı erken yaşlanmaya karşı sağlıklı DNA oluşumuna yardımcı olur
3. Cildin kendi DNA'sını onarma yeteneğini artırır
4. İnce çizgi ve kırışıklıkları gözle görülür bir şekilde azaltır
5. Cildin ışıltılı, pürüssüz, sıkı ve genç görünümünü korur
6. Yaşlılık lekelerinin azalmasına yardımcı olur ve cildin rengini düzenler
7. Gözeneklerin sıkılaşmasına yardım eder, Cildi nemlendirir.
8. Güçlü bir antioksidandır.

Uygulama:
Sabah ve akşam günde iki kez uygulanmalıdır. Cildi temizleyip, göz çevresine elmacık kemikleri ve kaş çevresi boyunca göz kenarları da dahil olmak üzere uygulanır. Hafifçe masaj yaparak cilde yedirilmelidir. İlk uygulamada birkaç dakika içinde geçen hafif bir ısınma hissi verebilir. Cilt bakımı veya peeling yaptırmamış kişilerde birkaç gün süren mikro-peeling yaparak genç ve yeni derinin ortaya çıkmasını sağlar.